Bateria z termostatem

Kolumna natryskowa wyposażona jest w baterię z termostatem, która umożliwia płynną regulację temperatury natrysku w czasie kąpieli w zakresie 20-38oC, a po zwolnieniu blokady w zakresie 38-50oC. Blokada temperatury uniemołiwia przypadkowe ustawienie temperatury wody powyżej 38oC. Zabepiecza ona przed poparzeniem, zwłaszcza dzieci. Nowoczesna abteria pozwala dokładnie regulować temperaturę wody i w czasie kąpieli utrzymuje jej stan bez zmian.

Korystanie z natrysku

Za pomocą dolnego pokrętła termostatu nastawić żądaną temperaturę. Tempraturę powyżej 38o C . Można nastawić dopiero po zwolnieniu blokady (czarny przycisk) zabezpieczającej przed poparzeniem. Górne pokrętło trzyfunkcyjnego rozdzielacza wody ustawić na wybrany rodzaj natrysku - dysze boczne, prysznic ręczny lub deszczownica. Rozdzielacz spełnia także funkcje zaworu - by otworzyć dopływ wody na wybrany rodzaj natrysku - odchylić pokrętło rozdzielacza do siebie.

Deszczownica - dysza górna

Relaksujący masaż całego ciała w strumieniach delikatnego wodospadu. Szczególnie zalecany po kąpieli parowej lub w czasie jej trwania, w krótkich cyklach dla ochłody.

Dysze przegubowe boczne

Ręcznie nastawiane dysze umożliwiają regulacje keirunku strumieni masujących na dowolne cześci ciała. Konstrukcja dysz przegubowych pozwala na okresowe rozkręcenie ich w celu oczyszczenia otworów i wnętrza korpusu.

Słuchawka pryszcznicowa do typowej kąpieli hygieniczniej

Dodatkową zaletą deszczownicy, dyszi i słuchawki jest możliwość łatwego czyszczenia otworó wylotowych z osadzającego się kamienia. Służą do tego gumowe końcówki otworów, które okresowo nalezy przecierać dłonią.

Wytwornica pary

Wyposażona jest w automatyczny system oczyszczania zbiornika grzewczego, co minimalizuje osadzanie się kamienia kotłowego na grzałkach i w zbiorniku, wpływając na jrego przełużenie żywotności. Płynny i cichy proces parowania zapewnia duży komfort i relas w czasie kąpieli parowej.

© Ruben DESIGN