Temple Ruben Design to urzadzenia kąpielowe i hydroterapeutyczne. Służą one higienie, zdrowiu, urodzie i dobremu samopoczuciu czyli nowemu, holistycznemu stylowi życia określanego mianem WELLNESS. Temple to wyrób zaawansowanytechnologicznie i spełniajcy wysokie wymagania jakościowe, nowatorski pod wzgledem wzorniczym, oraz łatwy, intuicyjny w obsłudze . Bez wychodzenia z domu, w każdej chwili, możecie Państwo korzy­stać z cu­do­wnej mocy świata Wellness.

TEMPLA RUBIN:
oferuje tera­peu­tyczne działanie pary wodnej, hydromasażu, aromaterapii chromaterapii/światłoterapi (tera­pia światłem kolorowym). Dla pogłębienia relaksu wyposażeny również w stereofoniczne radio system audio.

Wersje: Rubin 100, Rubin 120/90

PANEL RUBIN:
wersja templi do indywidualnej zabudowy. Posiada wszystkie funkcje Templi Rubin ale umożliwia dowolną aranżację wnętrza salonu kąpielowego. W opcji do wykożystania z panelem SKY.

SYSTEM SHIWA:
sauna parowa do indywidualnej zabudowy, składa się z generatora pary, sterownika zestawu elementów montażowych ktory równiż może być wzbogacony o system światłoterapi.

test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test

© Ruben DESIGN